Home / Детки / ТОП-5 переконливих причин подарувати дитині «Lego»

ТОП-5 переконливих причин подарувати дитині «Lego»

День народження, без сумніву, одна із найбільш очікуваних подій у житті кожного малюка. Справжній парад веселощів та подарунків, але яке ж свято без «Лего»?  Без сумніву, однойменні конструктори завоювали прихильність мільйонів дітей та дорослих у всьому світі. Сьогодні виробники знаменитої іграшки стверджують – у випадку складання всіх проданих за рік лего цеглин поруч, їхньої загальної довжини буде досить, аби 18 разів обгорнути нашу планету. Вигадка чи правда, вирішуйте самі. Ми ж пропонуємо кілька аргументів на користь цієї розумної іграшки. 

Як правило, конструктори «Lego» є ефективним інструментом для розвитку логічного мислення, дрібної моторики рук. Така конструкторська діяльність, до всього, покращує пам’ять.

Вплив на розвиток творчих здібностей. Не секрет, що якісний конструктор у ранньому віці допомагає дитині проявити свої перші творчі здібності. Все просто – малюк намагається скласти своєрідний об’єкт із маленьких цеглин, тим самим продукуючи різноманітні комбінації у кольорах та формах.

Моделювання життєвих ситуацій. Безперечно, для маленького дослідника конструктор є своєрідним путівником у справжню життєву реальність. На думку психологів, малечі просто-таки необхідна присутність так званої «образної гри», яка необхідна для адекватного сприйняття дійсності. Звичайні пластикові конструкції здатні відкрити малечі стільки цікавого,  навчити її правильно та своєчасно реагувати у типових ситуаціях. Яскраве свідчення цьому – популярна серія «Lego City», де кожен може спробувати себе у тій чи іншій професії – полісмена, пожежника, тощо.

Універсальність конструкції. Цілком можливо, що зовсім скоро у вашої малечі з’явиться нова улюблена іграшка, а набір «Лего» займе місце на одній з іграшкових полиць. Втім, чимало серій конструкторів «Лего» не мають серйозних вікових рамок. Складати пластмасові деталі можуть однаково дорослі і діти, тому у цієї іграшки завжди буде своя аудиторія. З іншого боку – якщо вікові обмеження у виборі конструктора є вкрай важливими, завжди можна скористатися «Lego Baby» та «DUPLO» (для найменших користувачів) або ж придбати «Lego Star Wars» за мотивами знаменитої саги для фанатів зрілого віку.

Повна безпека матеріалу. Як правило, справжні цеглинки «Лего» нетоксичні, вони виготовлені з екологічно безпечної пластмаси, яка не завдає шкоди здоров’ю малечі. До слова, усі блоки кріпляться надійно кріпляться одне до одного. Це пов’язано із тим, що форми для штампування лего-блоків створюють із високою точністю – 10 мкм.

About admin

Check Also

Определение и виды сварки: руководство по различным типам сварки

Определение и виды сварки: руководство по различным типам сварки Компания «Авалонинвест» предлагает профессиональные сварочные услуги. ...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock detector